Jak już wcześniej informowaliśmy w akcji „PRZERWA na WSPÓLNE CZYTANIE” Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Międzyrzecz została nagrodzona zestawem książek o wartości : 500,00 zł.
????????????Książeczki oraz certyfikat za udział w akcji właśnie dotarły do biblioteki, po wpisaniu do księgi inwentarzowej Oddziału dla Dzieci, opieczętowaniu i obłożeniu będzie je można wypożyczać.
????????????Wśród nadesłanych woluminów znalazły się również książki Michała Rusinka – literaturoznawcy, pisarza, wieloletniego ambasadora akcji Przerwa na Wspólne Czytanie. Wiersze o rodzinnych perypetiach mamy, taty, dwójki dzieciaków i psa napisane przez Michała Rusinka i Kasię Huzar-Czub wraz z pięknymi ilustracjami Kasi Kossak tworzą intrygujący świat, który bawi, śmieszy i wzrusza.
Te książki zostały napisane, żebyście mogli je Państwo czytać z dzieckiem w każdej wolnej chwili, a także czerpać pomysły do wspólnej zabawy i spędzania czasu razem!
Dzięki tym książkom autorzy chcą zainspirować Was do wspólnego czytania, pogłębić Waszą bliską relację i sprawić, że czas spędzony razem będzie naprawdę wartościowy.
Zapraszamy do Oddziału dla Dzieci!