Gra została zorganizowana w ramach projektu partnerskiego „Lokalne Partnerstwa PAFW Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Naszym głównym partnerem w tym projekcie jest Stowarzyszenie Wsi Bukowiec "Działajmy Razem".Nasze spotkanie zostało podzielone na dwa b loki. W pierwszym, w związku z przypadającą dzisiaj 75 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, uczestnicy obejrzeli wystawę historyczną,przygotowaną specjalnie na tę okazję przez pracowników Biblioteki Publicznej. Potem obejrzeliśmy wspólnie prezentację multimedialną o najważniejszych momentach powstania i jego znakach graficznych. W drugim bloku dzieci rywalizowały w dwóch grupach, rozwiązując zagadki ukryte na terenie Biblioteki, Domu Kultury oraz parku przy ul. Stoczniowców Gdańskich. Motywem przewodnim były ciekawostki z historii Stanów Zjednoczonych. Nasze zmagania zakończyliśmy poszukiwaniem "złota" oraz wspólnym ogniskiem przy, którym dzieci piekły pianki. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy Dyplom oraz słodki upominek.

Pełna FOTOGALERIA----->TUTAJ