Wakacyjny Rozkład Jazdy: Europa

Pociąg "Wakacyjnego Rozkładu Jazdy" zabrał tym razem dzieci w podróż po Europie. Po zapoznaniu się z dostępnymi w Bibliotece książkami dotyczącymi Europy, uczestnicy zajęć obejrzeli prezentację multimedialną, z której dowiedzieli się ciekawych rzeczy na temat naszego kontynentu. Po projekcji przenieśliśmy się do Teatru Kamishibai, gdzie dzieci wysłuchały bajki autorstwa Beatrice Alemagny pt. "Lew w Paryżu". Następnie stworzyły ilustracje do własnej bajki, pt. "Wielka podróż po Europie". Aby utrwalić sobie informacje o Europie dzieci znakomicie rozwiązały krzyżówkę. Na koniec z pianek rehabilitacyjnych wspólnie zbudowaliśmy Łuk Triumfalny.

Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII pn. "Wakacyjny Rozkład Jazdy: Europa" na stronie Biblioteki.