Wakacyjny Rozkład Jazdy: Australia

Kolejnym kontynentem, który dzieci poznały na zajęciach z cyklu "Wakacyjny Rozkład Jazdy" była dziś Australia. Jak zawsze na początku obejrzeliśmy ciekawą prezentację multimedialną dotyczącą tym razem najmniejszego kontynentu. Po projekcji uczestnicy zajęć mieli możliwość zapoznania się z książkami dotyczącymi Australii, dostępnymi w naszej bibliotece.

W części plastycznej zajęć, biorąc przykład z Aborygenów, dzieci wykonały swoje prace metodą kropkową. Następnie mogły poczuć się jak małe kangurki pokonując w workach ( i nie tylko ) kangurkowy tor przeszkód. Lekko zmęczone, ale jeszcze z siłą i zapałem do dalszej pracy, wykonały własne, kolorowe bumerangi.

Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII pn. "Wakacyjny Rozkład Jazdy: Australia" na stronie Biblioteki.