Wakacyjny Rozkład Jazdy: Azja

Podczas kolejnych zajęć "Wakacyjnego Rozkładu Jazdy" dzieci wybrały się w podróż do Azji. Poznały najważniejsze informacje dotyczące największego kontynentu. Następnie oglądały dostępne w Bibliotece książki opisujące kraje azjatyckie. W części plastycznej dzisiejszych zajęć spróbowaliśmy swoich sił w sztuce origami, tworząc proste prace, a następnie dzieci wykonały z papieru kolorowe, chińskie smoki.

Drugą częścią zajęć dotyczących Azji były warsztaty jogi dla dzieci. Dzięki Pani Krystynie Świątek dzieci mogły poznać i wypróbować podstawowe asany. Na koniec odpoczywając przy relaksującej muzyce.

Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII pn. "Wakacyjny Rozkład Jazdy: Azja" na stronie Biblioteki.