Zajęcia plastyczno - sensoryczne z Pracownią Twórczą "Dworzec Tworzec"

7.08.2018 w ramach cyklu „Wakacyjny Rozkład Jazdy” odbyły się zajęcia plastyczno – sensoryczne z Pracownią Twórczą „Dworzec Tworzec”. Zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat prowadziła Pani Aleksandra Banak wraz ze swoimi pomocnikami – animatorami zabaw.  Ponieważ wciąż mamy piękną, słoneczną pogodę zajęcia odbyły się w „Letniej Strefie Kultury” na placu za budynkiem MOK.

Maluszki miały okazję pokonać niecodzienny tor przeszkód, składający się z pojemników z różnymi składnikami. Deptały po miękkich piankach, śliskim kisielu, sypkiej mące, kaszkach, ruchomych fasolkach, klejących żelkach, twardych nakrętkach czy łaskoczącej trawie, a także moczyły nogi w chłodnej wodzie. Dzielnie, czasem z pomocą mamy, taty czy babci, pokonywały przygotowane przeszkody.  Następnie dzieci za pomocą swoich nóżek i rączek stworzyły piękny, kolorowy obraz. Były też uwielbiane przez wszystkie maluchy bańki mydlane i budowanie zamku z piasku.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładce: Galeria na stronie biblioteki.