Biblioteczny pociąg zabrał uczestników dzisiejszych zajęć do  Afryki. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej i wysłuchaniu ciekawostek o tym kontynencie, dzieci oglądały książki z księgozbioru podręcznego zawierające wiele elementów trójwymiarowych. Te kolorowe, pouczające i zabawne książki sprawiły naszym czytelnikom wiele przyjemności. Następnie zaprosiliśmy dzieci do udziału w zajęciach plastycznych podczas, których tworzyły afrykańskie naszyjniki i maski wykorzystując różne techniki malarskie i plastyczne. Pani Anna Siwczak tradycyjnie już przygotowała dla uczestników kolejny układ taneczny. Tym razem do muzyki z filmu "Madagaskar". Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII pn. "AFRYKA 2" na stronie Biblioteki.