12.07.2018 Wakacyjny Rozkład Jazdy: Ameryka Południowa. Zajęcia animacyjno - plastyczne w bibliotece w ramach Letniej Strefy Kultury. Nasze spotkanie zaczęliśmy od zajęć tanecznych z Panią Anną Siwczak. Tańczyliśmy układ do utworu Sahkiry "Waka Waka". Uczestnicy poznali dzisiaj kolejny kontynent. Podczas oglądania prezentacji usłyszeli wiele ciekawostek, nt. Ameryki PŁd., poznali słynne postaci oraz zwyczaje mieszkańców. Uzupełnieniem wiadomości z prezentacji multimedialnej były książki z serii: Nela Mała Podróżniczka, Tak żyli ludzie czy Wielki Rajd Dookoła Świata. W drugiej części dzieci samodzielnie lub z pomocą kochanych mam tworzyli "Zaklinacze deszczu". Nasze działania zaczęliśmy tańcem, a zakończyliśmy nauką gry na djembach, marakasach i bongosach. Warsztaty bębniarskie w dwóch grupach wiekowych prowadził Pan Słąwomir Filus. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładce: Galeria na stronie biblioteki.

Za tydzień warsztaty twistowania balonów! Zapraszamy!