Czy strach ma zawsze wielkie oczy? Jak go pokonać? To pytania, na które postaramy się pomóc znaleźć odpowiedź międzyrzeckim dzieciom w wieku 6-9 lat podczas zajęć przygotowanych i przeprowadzonych przy współpracy z nastoletnimi wolontariuszami w Oddziale dla Dzieci w Międzyrzeczu. W środę 16 maja 2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu, który realizujemy na regionalny konkurs dla bibliotek pt. "Zapraszamy dzieci do Tutlandii", którego organizatorem jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp. Główną nagrodą jest spotkanie autorskie z twórczynią opowieści o Tutkach – panią Agnieszką Ginko - Humphries oraz zestaw książek ufundowanych przez wydawnictwo Media Rodzina. W realizacji projektu pomaga nam pani psycholog  Ewa Hasek z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Międzyrzeczu, która   przeprowadziła warsztaty pomagające zrozumieć nastolatkom strach i go pokonać.