Projekt TV Na MUR-BETON

Więcej: TUTAJ

Gościem międzyrzeckiej biblioteki był wczoraj Pan Robert Czerniak. Podczas spotkania autor promował książkę pt. „Podróże do granic”, która napisał wspólnie z synem Joachimem. „To książka o podróżach do granic nie tylko w sensie geograficznym, do krajów Ameryki Łacińskiej i Australii. To przede wszystkim rzecz o przekraczaniu granic: granic ludzkiej determinacji w urzeczywistnianiu planów uznawanych za niemożliwe; granic hartu ducha do Perth. „Jego ciekawość świata narodziła się z książek i już jako nastolatek zaczął podróżować po Polsce. W wyniku pasji i żelaznej konsekwencji z cukiernika stał się geografem. Zajmuje się też psychoonkologią, jest dziennikarzem, lubi jazdę na rowerze, gotowanie, obcowanie ze sztuką i ogniste tango. Rodzinny tandem w „Dzikus TV” na kanale You Tube publikuje serię wywiadów nie tylko ze znanymi i doświadczonymi podróżnikami. Promują również młodych i obiecujących adeptów sztuki globtroterskiej. Już niedługo książkę pt. „Podróże do granic” – z autografem autora – będzie można wypożyczyć w Bibliotece Głównej oraz filiach w Bukowcu, Kaławie i Kursku. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu autorskim.

Pełna Fotorelacja w zakładce GALERIA----->TUTAJ