Polityka prywatności określa warunki dotyczące użytkowania serwisu internetowego mokmiedzyrzecz.pl lub biblioteka–miedzyrzecz.pl przez użytkowników końcowych. Korzystając w dowolny sposób z niniejszego serwisu internetowego użytkownik końcowy akceptuje warunki określone w Polityce prywatności.
1. Portal mokmiedzyrzecz.pl lub biblioteka–miedzyrzecz.pl zbiera informacje zawarte
* rozpoznanie urządzenia użytkownika oraz dostosowanie zawartości witryny do urządzenia
i przeglądarki odwiedzającego;
* stworzenie i analizę statystyk umożliwiających poznanie preferencji i zachowań odwiedzających witrynę;
* zmierzenie popularności witryny;
* logowanie się i utrzymanie zalogowania przy ponownym odwiedzeniu portalu mokmiedzyrzecz.pl lub biblioteka–miedzyrzecz.pl;
7. Informacje o możliwych ustawieniach przeglądarki internetowej dostępne są również
w zakładce ,,Pomoc” przeglądarki na stronie producenta oprogramowania.
8. Zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji portalu mokmiedzyrzecz.pl lub biblioteka–miedzyrzecz.pl
na urządzeniu użytkownika mogą być udostępnione partnerom współpracującym
z Międzyrzeckim Ośrodkiem Kultury.
10. Niniejszy serwis nie odpowiada za politykę prywatności innych stron internetowych, zarówno tych dostępnych dla użytkowników dzięki linkom umieszczonym na stronach serwisu, jak i tych, które umieszczają linki do serwisu.
11. Międzyrzecki Ośrodek Kultury zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej, zmodyfikowanej i poprawionej na stronie www.

Skarby Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego